Gwarancja rezerwacji100%
Pewności
rezerwacji

START / Promy / Promy do Danii


Promy do Danii

Podane niżej informacje i rozkłady rejsów są aktualne na rok 2019.

Bezpieczna rezerwacja biletów na rejsy ze Świnoujścia do Kopenhagi oraz na Bornholm.


Świnoujście-Kopenhaga via Ystad
PROM "Polonia" / "Skania" lub PROM "Mazovia" / "Cracovia"
  Odjazd Przyjazd
Świnoujście 13:00
23:00
12:30
22:30
20:15
06:30
19:00
06:15
Ystad 13:30
22:30
13:40
22:45
20:00
06:45
19:45
06:15
ZAMÓW BILET

UWAGA: Bilet w relacji Świnoujście-Kopenhaga oraz Kopenhaga-Świnoujście via Ystad gwarantuje bezpłatny przejazd przez most Oresund, zarówno dla pasażerów pieszych, jak również zmotoryzowanych.

Prom przewozi samochody i rowery. Prom zabiera jednorazowo 1000 pasażerów. Samochody osobowe i ciężarowe. Na pokładach znajdują się sklepy, kawiarnia, restauracja, bar, kasyno, sale konferencyjne i inne atrakcje.

Pasażerowie oraz pojazdy muszą zgłosić się do odprawy najpóźniej na 90 min. przed planowanym odejściem promu. Niedopełnienie tego obowiązku może spowodować skreślenie z listy pasażerów i pojazdów. Odprawa kończy się: dla pasażerów pieszych 15 min. przed odejściem promu, dla pasażerów zmotoryzowanych 30 min. przed odejściem promu.


Sassnitz - Rønne - Sassnitz
PROMY przewoźnika BornholmsLinjen
  Odjazd Przyjazd
Sassnitz Rozkład Rozkład
Rønne Rozkład Rozkład
ZAMÓW BILET

Rejsy na Bornholm z Sassnitz są obsługiwane przez duże i bezpieczne promy pasażerskie. Na pokład przewoźnik zabiera osoby piesze, rowery motocykle, samochody osobowe i ciężarowe oraz kampery. Na promach znajduje się kafeteria, sklepik, fotele lotnicze i kabiny. Promy kursują regularnie od marca do października.


Rønne - Køge - Rønne
PROMY przewoźnika BornholmsLinjen
  Odjazd Przyjazd
Rønne 00:30 06:00
Køge 17:00 22:30
ZAMÓW BILET

Rejsy do duńskiego miasteczka Køge to propozycja dla osób planujących podróż z Bornholmu np. do Kopenhagi. Prom dla osób podróżujących z samochodami, motocyklami lub z rowerami. Wygodne promy duńskiego przewoźnika kursują bez względu na warunki pogodowe panujące na Bałtyku.


Rostock - Gedser (Scandlines)

Prom Rostock-Gedser kursuje regularnie od wielu lat. Armator przewozi samochody osobowe, ciężarowe i osoby piesze. Rejsy odbywają się kilkanaście razy w ciągu dnia.

Bezpieczne promy pływają nawet przy gorszych warunkach pogodowych. Przewoźnik stawia na rozwój i do swojej floty dołożył promy hybrydowe.

Połączenie to stanowi sprawdzoną alternatywę dla rejsów do Danii i Kopenhagi.