Regulamin sklepiku internetowego

Wszystkie podane ceny są cenami brutto (podatek VAT 0%).

Publikowany cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami.

Kupujący otrzymuje towar wraz z fakturą VAT, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu.

Zamówienia

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje automatycznie wysyłany przez sklep list elektroniczny z treścią zamówienia.

Rezygnacja z zakupu jest możliwa tylko za zgodą Sprzedawcy. W przypadku nie odebrania przesyłki Sprzedawca ma prawo żądać i dochodzić poniesionych kosztów wysyłki.

Sposób dostawy

Warunki dostawy

Przesyłka za pobraniem nie będzie wysyłana pod adresy tymczasowe np. akademiki, targi. Okres dostawy może się wydłużyć z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. W przypadku braku książek w magazynie Sprzedawca informuje o tym pocztą elektroniczną Kupującego i określa termin dostawy. Kupujący w takim przypadku może zrezygnować z zakupu lub czekać na dostawę. Swoją decyzję klient przesyła pocztą elektroniczną. Brak decyzji jest równoważny z rezygnacją z zakupu.

Sposób płatności

Zwrot towaru

Klientom zgodnie z prawem przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni. Klient zwraca przesyłkę Sprzedawcy na swój koszt. Przesyłka musi być kompletna i oryginalnie zapakowana. Klient jest zobowiązany ponieść wszystkie koszty spedycji poniesione przez Sprzedawcę. Zwrot towaru wymaga akceptacji Sprzedawcy.
Sprzedawca nie przyjmuje zwrotu używanych lub zniszczonych książek.

Inne

Informujemy, że podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U. 2002 r. Nr 01, poz. 926, ze zm.) w celu realizacji umowy oraz w celach marketingowych.
Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny i przysługuje Państwu prawo wglądu do nich oraz możliwość ich poprawiania.
Podane dane są usuwane po upływie 48 godzin od momentu realizacji zamówienia.